do góry
Strona główna Aktualności Aktualności 800 lat Racibórz
19 Wrzesień 2017
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
 

Wczoraj w lesie Obora otworzona została nowa ścieżka edukacyjna. Przed oficjalnym otwarciem "Zielonej klasy" dzieci, które przyjechały z czeskiej Opavy i naszego Raciborza mogły zobaczyć swoje własne prace plastyczne na średniowiecznej bramie leżącej u stóp Arboretum. Malunki uczniów klas IV - VI były odpowiedzią na pytanie postawione w konkursie "Jak wyobrażasz sobie Arboretum". Dzieci wykazały się niesamowitą wyobraźnią i zmysłem obserwacji. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu:

Laureaci:

  1. Maria Bazak, kl. VI c, SP nr 1

  2. Milvana Fidoska, kl. V, ZSP nr 4

  3. Łucja Kamalla, kl. IV, ZSP nr 2

  4. Amelia Kłosek, kl. IV b, SP nr 4

  5. Kinga Korycik, kl. VI, SP nr 4

  6. Emilia Kowalczykowska, kl. VI a, SP nr 15

  7. Anastazja Podurgiel, kl. V, SP nr 8

  8. Oliwia Rostek, kl. IV, ZSP nr 4

  9. Gabriela Sołtys, kl. VI d, SP nr 15

  10. Aleksandra Zaj, kl. VI c, SP nr 1

Wyróżniono również 27 prac, należących do niżej wypisanych uczniów ze szkół w Raciborzu:

  1. Emilia Balawender, kl. IV a, SP nr 18

  2. Dawid Bartosik, kl. IV, SP nr 4

  3. Anna Chaber, kl. VI d, SP nr 15

  4. Mikołaj Chaber, kl. IV, SP nr 15

  5. Wiktoria Dziuba, kl. IV a, SP nr 15

  6. Aleksandra Jabłonka, kl. V, Sp nr 15

  7. Sonia Janeczek, kl. V b, SP 15

  8. Julia Janus, kl. VI c, SP nr 1

  9. Emilia Klar, kl. VI, ZSP nr 1

  10. Zofia Koncewicz, kl. IV a, SP nr 8

  11. Emilia Krzyżanowska, kl. IV c, SP nr 13

  12. Maciej Kalski, kl. IV f, SP nr 15

  13. Bartosz Kula, kl. V, SP nr 18

  14. Tymoteusz Łopatka, kl. IV b, SP nr 13

  15. Zuzanna Molenda, kl. IV c, SP nr 13

  16. Emilia Najdek, kl. IV b, SP nr 13

  17. Luiza Pordzik, kl. V p, SP nr 8

  18. Rafał Pordzik, kl. V as, SP nr 8

  19. Krzysztof Procek, kl. IV f, SP nr 15

  20. Julia Rysztak, kl. V b, SP nr 13

  21. Dominik Smołka, kl. VI, SP nr 4

  22. Patryk Sokołowski, kl. IV c, SP nr 15

  23. Emilia Szewczyk, kl. VI c, SP nr 1

  24. Zuzanna Trojanowska, kl. V p, SP nr 8

  25. Martyna Wandalińska, kl. IV, SP nr 15

  26. Julia Wieczorek, kl. IV a, SP nr 8

  27. Patryk Wyszkoni, kl. IV b, SP nr 8

Ze szkół w Opawie wybrano 10 najlepszych prac, oto ich autorzy:

 

1. Filip Gužiak, 6. B., ZŠ Opava, Englišova 82, Opava

2. Tereza Rusková, 6. B., ZŠ Opava, Englišova 82, Opava

3. Viktorie Kurincová, 6. A., ZŠ Opava, Englišova 82, Opava

4. Karolína Klímková, 4. A., ZŠ Ilji Hurníka, Ochranova 6, Opava

5. Veronika Prokšová, 6. A., ZŠ Opava, Englišova 82, Opava

6. Amálie Podrazká, 5. B., ZŠ Boženy Němcové, B. Němcové 1317/2, Opava

7. Soňa Chodurová, 5. B., ZŠ Boženy Němcové, B. Němcové 1317/2, Opava

8. Tereza Moslerová, 4. A., ZŠ Ilji Hurníka, Ochranova 6, Opava

9. Vojtěch Hruška, 5. B., ZŠ Boženy Němcové, B. Němcové 1317/2, Opava

10. Tereza Mlčochová, 5. B., ZŠ Boženy Němcové, B. Němcové 1317/2, Opava

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H